İnstagram Keşfet Sayfasında Nasıl Çıkarım?

İnstagram Keşfet Sayfasında Nasıl Çıkarım?

İnstagram Keşfet Sayfasında Nasıl Çıkarım?

İnstagram dünyası üzerinde tanınan biri haline gelmek ve daha fazla çevre edinmek istediğinizde keşfet dünyasını kullanabilirsiniz. Oldukça geniş bir mecra olan İnstagram dünyasında herkese açık gönderiler paylaşarak giriş yapabileceğiniz "instagram keşfet" özelliği yeni kişilerin sizi tanıyarak takip etmesini sağlayan bir sistemdir. Bu sayfada çıkmaya başladığınızda bir anda takipçileriniz ve yorumlarınız artmaya başlayacaktır.

İnstagram Keşfet Nedir?

İnstagram keşfet nedir, nasıl bu bölümde çıkılır gibi sorular pek çok kişinin aklını kurcalayan konulardan oluyor. İnstagram keşfet özelliği aslında geçtiğimiz senelerde popülerliğe bağlı olarak sizi de bu sayfa içerisine alıyordu. Yani profiliniz ne kadar çok beğeni almışsa o beğenilere ve yorumlara göre İnstagram sizi keşfet sayfasında çıkarıyordu. Ancak aradan geçen süre zarfında İnstagram yenilendi. Bu yeniliğe göre kısa zaman içerisinde en iyi şekilde büyüme gösteren profiller keşfet sayfasında yer almaya başladı. Bu algoritma ile birlikte sizin de profiliniz giderek beğeni alıyorsa ve genişliyorsa keşfet sayfasında yer alabiliyorsunuz.

İnstagram Keşfet Sayfasında Yer Almanın Yolları Nelerdir?

•İnstagram hesabınızdaki paylaşımların keşfet sayfasına çıkması için mutlaka hesabınızın ‘’Herkese Açık’’ durumda olması gerekiyor.

•Sürekli paylaşım yapmak keşfet sayfasında çıkmayı engellediğinden dolayı gün içerisinde en fazla 3 paylaşım yapmanız yeterli olacaktır. Paylaşımlarınızın arasında 5-6 saat bulunması daha kısa sürede keşfet de çıkmanızı sağlıyor.

İnstagram keşfet sayfasında nasıl çıkarım dediğinizde ilk olarak keşfet sayfasında aktif olmanız gerekiyor. Yani instagram keşfet sayfasına giriş yaparak buradaki paylaşımları beğenmeniz ve yorum yapmanız gerekiyor. Bu sayede sizde kısa sürede keşfet sayfasına dahil olabilir ve yorumlar almaya başlayabilirsiniz.

•Konum bildirimi yapmanız da sizi kısa sürede popüler hale getirecektir. Özellikle konum attığınız mekanlar ya da işletme iseniz konumunuzu bildirmeniz de kısa sürede insanlar tarafından bulunmanıza ve keşfet sayfasında çıkmanıza fayda sağlayacaktır.

•Paylaşımlarınıza biraz merak, biraz açıklama ve biraz da etiket kattığınızda daha fazla kişinin ilgisini çekebilirsiniz. Hastag kullanmanız ve paylaşımlarınıza dikkat çekici açıklamalar eklemeniz halinde İnstagram keşfet sayfasında yer almanız da kolaylaşacaktır.

İnstagram kendine özgü olan profilleri daha kısa sürede keşfet sayfasına çıkardığından dolayı diğer profilleri kopyalamayın. Kendinize özgü olun.

Hikaye paylaşımlarında videolu paylaşımlar daha fazla ilgi göreceğinden dolayı sizi daha kısa sürede keşfet sayfasında çıkaracaktır.

Canlı yayınlar yapmanız da kısa sürede keşfetin yerlilerinden biri olmanızı sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat