Instagram Takipçi Kazanma

Instagram Takipçi Kazanma

 

Sosyal medya alanlarından birisi olan ve çok yoğun kullanılan ınstagram artık herkesin kullandığı ve fotoğraf, video paylaşımı yaptı sosyal medya alanlarından biridir. Instagramda beğeni ve takipçi sayısına göre para kazanabilir, satışını yaptığınız ürünler için reklam yapabilir veya sadece görsel paylaşabilirsiniz. Instagramdan para kazanabilmek için takipçi sayınızın bi hayli fazla olması gerekmektedir. Takipçi sayınızı, yaptığınız paylaşım ve içerikler ile takipçi sayınızı artırabildiğiniz gibi artık hiçbir şey yapmadan da takipçi sayınızı artırabilirsiniz.

1 ) Ücretli takipçi satın alma: Instagram için yazılan eklenti programları ile belirli ücretler kaşılığında belirli sayıda both ınstagram hesabı tarafından takip edilmenizi  ve yaptığınız paylaşımların bu both hesaplar tarafından beğenilerek beğeni kazanma şansınız var. https://takipcionline.com/ adresinden güvenle takipçi ve beğeni satın alabilirsiniz.

2 ) Ücretsiz takipçi siteleri : İnternette yer alan ve ücretsiz olan takipçi sitelerine ınstagram hesabınız ile üye olup ınstagram kullanıcılarının sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz. Bu programlar sayesinde ücretsiz bir şekilde takipçi kazanabilirsiniz. Fakat bu ücretsiz siteler sizinde başkalarını takip etmenizi sağlarlar ve işleri böyle yürtürler.

3 ) Görsel ve video paylaşın: Instagramda yapacağınız görsel ve paylaşımların sayısını artırarak takipçi kazanabilirsiniz. Yapacağınız paylaşımların içeriğinin kaliteli olması ve sürekli benzer kalitede görsel ve video paylaşarak etiket sayısını fazla tutmanız ile takipçi sayınız artacaktır.

4 ) Etiket seçimi: Paylaşım yapacağınız etiketleri dikkatli seçmelisiniz. Paylaşacağınız fotoğrafın altına çok sayıda ortak etiket yazmalı, kendi etiketinizi de ekleyerek paylaşım yapmalısınız. Bu sayede belirli etiketlerde yapılan paylaşımları inceleyenler sizlerin paylaşımını da görüp, beğenecek ve sizi takip etmeye başlayacaktır.

5 ) Profilinizi kaliteli bir şekilde ortaya koyun: Takipçi sayınızı artırmak istiyorsanız öncelikle profilinizi en iyi şekilde düzenleyin. Fotoğraf geçmişinizden, ilgi alanlarınızdan, amatör olarak yaptığınız spor, sanat gibi alanlardan bilgiler ekleyin.  Profilinizi ilgi çekici bir hale getirdiğinizde yaptığınız paylaşımı görenler bir tık ile profilinizi inceleyecek ve güvenilir, ilgi çekici bir profille karşılaşınca sizi takip etmeye başlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat