Instagramdan Para Kazanma

Instagramdan Para Kazanma

 

Sosyal medya sitelerinden biri olan Instagram, kullanıcı sayısının dünya genelinde çok hızlı artması, fotoğraf ve 15 saniyelik videolar paylaşılabilmesi gibi özellikleri ile kullanıcılar tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Instagram, kullanıcı sayısının fazla olması nedeniyle internet üzerinden  para kazanma yöntemlerinden biri olmuştur.  Instagram bu özelliği ile, bütün ticaret sitelerinin ve ticaret yapan firmaların tanıtım ve reklam alanı olarak kullandığı, geniş potansiyel müşteri kitlelerine ulaştıkları sosyal medya alanı olmuştur. instagramdan para kazanma tüyoları için yazının tamamını okumanızı tavsiye ederiz.

Peki Instagramdan Nasıl Para Kazanabilirim ?

1 ) Reklam alarak para kazanma: Instagramda yapacağınız bilgilendirici ve ilgi çekici fotoğraf, paylaşım  ve videolar takipçi kazanın. Takipçi sayısını artırmak için ınstagram programları kullanmayın. Takipçi sayınızın fazla olması ınstagramdan reklam yapmak isteyen markaların dikkatini çekecek ve sizlere markalarının yer aldığı video veya fotoğrafların paylaşılması karşılığında para ödeyecektir.
2 ) Tanıtım yaparak para kazanma:  Instagram hesabınızı takip eden kişi sayısına bağlı olarak yemek yediğiniz restoranları, tatil yaptığınız otelleri, eğlenmek amaçlı gittiğiniz mekanların tanıtımlarını yaparak tanıtım yaptığınız  mekanlardan ücretsiz tatil, yemek ve eğlenme hakkı elde edebilir, yaptığınız reklam karşılığında para kazanabilirsiniz.
3 ) E- ticaret yaparak para kazanma: Ülkemizde e-ticaret yaparak para kazanabilir ve vergiden muaf olduğunuz için kar oranınızın daha fazla olmasını sağlayabilirsiniz. Satışını yapacağınız ürün ve hizmetlerin tanıtımını yaparak çok geniş kitlelere ürün ve hizmetinizi tanıtmış olursunuz.  Tanıtım yaptığınız ürünlerin satışını yaparak para kazanabilirsiniz.
4 ) E-seminerler vererek para kazanma: Uzman olduğunuz alanda verdiğiniz eğitim ve seminerlerin video görüntülerini cd halinde satmak için ınstagramı kullanabilirsiniz. Verdiğiniz kişisel gelişim eğitimleri, pazarlama eğitimleri, motivasyon eğitimleri gibi eğitimlerden 15 saniyelik etkileyici videolar hazırlayarak ınstagram hesabınızdan paylaşabilir ve kullanıcıların ilgisini çekerek eğitim cd lerinin satışını yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat