Takipçi satın almak güvenli mi?

Takipçi satın almak güvenli mi?

Instagram hesabınız için takipçi beğeni veya yorum satın almak istiyorsunuz fakat aklınızda ki türlü sorulara cevap arıyorsanız bu yazımız sizin için. Takipçi satın almak hesap için güvenli midir, takipçinin yükleneceğinden nasıl emin olabilirim, takipçi satın alırken nelere dikkat etmeliyim gibi soruların cevaplarını sizler için derledik.

 

Öncelike en çok merak edilen sorulara cevap vermekle başlayalım.

  • Takipçi satın alınca hesabım spama düşer mi yada kapatılır mı?

 

Hayır. Takpçi, beğeni veya yorum satın almak hesabınıza hiçbir şekilde zarar vermez.

  • Ödeme yapmaktan korkuyorum ya paramı alırda hiç bir şey göndermezlerse?

 

Ödeme konusunda şupheleriniz varsa Paypalı tercih edebilirsiniz içiniz rahat olur.

  • Takipçi beğeni ve yorum yüklemesi için hesabımım şifresini vermem gerekir mi?

 

Hayır. Takipçi beğeni ve yorum yüklemeleri için hesabınızın herkese açık olması yeterlidir. Bu yüklemer için şifrenizin gerketiğini söyleyen kişilere kesinlikle inanmayın ve şifrenizi paylaşmayın.

  • Hileli takipçi artırma siteleri ve uygulamalarına dahil olmak hesabıma zarar verir mi?

 

Evet. Hile siteleri veya uygulamaları sizi havuzlara dahil eder ve böylelikle hiç haberiniz olmadan hesabınızı kontrol ederek başkalarını takip etmenizi, yorum yazmanızı ve fotoğraflarını beğenmenizi sağlarlar. Bu hile hizmetleri çoğunlukla ücretsiz oldukları için size oldukça cezbedici gelebilir ama hesabınızın kontrolünüzün dışında kullanılıyor olması hiç hoş bir durum değildir. Sizinle hiç alakası olmayan kişileri takip edebilir yasal olmayan veya müstehcen gönderileri beğenip yorum yazmış olabilirsiniz. Bunun olmaması için takipçi ve beğeni hile sitelerinden, uygulamalarından uzak durmanızı öneririz. Takipçi satın aldığınızda hiç bir şekilde yetki ve şifre vermeden bunu işlemi gerçekleştirirsiniz bunu unutmayın.

  • Takipçi satın alırken nelere dikkat etmeliyim?

 

Takipçi satın alırken öncelikle alışveriş yaptığınız ajansı tanımalısınız. Bir internet siteleri bulunmuyor mu? Paypal kullanıyorlar mı? Telefonlarını aradğınızda kendinize bir muhattap bulabiliyor musunuz? Kendi instagram hesapları ne durumda? Kendilerine hayrı olmayan bir ajanstan size faydalarının dokunmasını beklemeyin. Bunların cevabı evet ise içiniz rahat olabilir.

Takipçi satın alan kullanıcıların en büyük şikayeti kendilerine bir muhattap bulamamaktır. Mail atmaktan ziyade telefonlarını arayıp test edin. Herhangi bir telefon numarası bulunmayan sitelerden alışveriş yapmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat